Barbie Malibu - Stacey

6. října 2013 v 10:04 | Nikol |  Už mě opustila
Nyní jsem se rozhodla, že vám představím barbie Malibu, ke které se váže hotový detektivní příběh :-) Kdo bude mít zájem, bude pod poslední fotkou ;-) A pozor,i když se to bude zdát nemožné, nejedná se podvrh, opravdu se to stalo :-D
Když se mi tato panenka dostala poprvé do ruky, musela jsem se smát... přišla mi strašně ošklivá. Zakoupila jsem ji náhodou na aukru, kde byla nijak moc nafocená a na fotkách z proma mi přišla celkem ucházející. Už jsem si na ní ale zvykla a beru to jako část historie panenky Barbie. Je to zastupitelka tváře Stacey. Jednou ukážu dcerce (snad, zatím mám jen syna ale holčičku si přeju :-)) jak kdysi dááávno vypadala panenka Barbie :-D Nejvíc se mi asi líbí, když má nasazené ty brýle. No..a teď mě zajímá váš názor ;-)


Nemůžu stále přijít na vhodné jméno... kdyby jste měli nějaký tip, sem s ním :-) ...


... barbie má jiný obleček než Malibu barbie, kterou jsem našla na internetu, ale je to její originální šat. Paní od které mám panenku zakoupenou ji údajně takto zakoupila v originální krabičce ...


... džínové šatičky doplňuje kabelka ...

... a její typické malibu brýle ...

... kuk :-) ...


A nyní ten detektivní příběh :-) Tato Barbie Malibu toho dost zažila, než se ke mně dostala. Zakoupila jsem ji na aukru od paní, od které už mám doma 2 jiné barbie, takže vím,že je spolehlivá a panenky byli ve skvělém stavu. Ale bylo mi divné, že mi panenka stále nepřišla… Napsala jsem paní, aby mi zaslala podací číslo zásilky, abych koukla, kde balíček je. Zrovna mi syn spal, tak jsem na chvíli zabrousila na aukro, do vyhledavače dala jen barbie a co na mě nevyskočilo! Fotka Malibu Barbie, která měla stejný obleček jako ta co mi měla přijít. Přišlo mi to divné, jelikož co jsem koukala na internetu po této panence,měla vždy jiný obleček. Říkala jsem si, že je to moc veliká náhoda! Podívala jsem se na prodejce a nemile mě překvapila přezdívka, která se skládala z části z příjmení naší sousedky a z popisného čísla domu. Navíc bylo u panenky uvedeno, že je možné osobní převzetí v Liberci 30. Což už by byla hooodně velká náhoda. Prostě mi bylo jasné, že balíček stopila. Zazvonila jsem na ní a zeptala se, zda mi nepřevzala balíček. Horlivě tvrdila že ne. Při mé otázce, zda náhodou neprodává na aukru barbie Malibu se prazvláštně zatvářila a řekla že ne a měla ještě další argumenty na svou obhajobu. Zašla jsem tedy hned druhý den na poštu a vše jim popsala a vyžádala si, aby mi co nejrychleji zjistili, kdo můj balíček převzal. Mezitím se mi ještě podařilo vypátrat, že se byt té sousedky prodává na internetu a dle fotek tam mají úplně stejnou plovoucí podlahu, na které byla vyfocená Malibu Barbie, která se následně prodávala na aukru. Vše se mi postupně dávalo dohromady a byla jsem odhodlaná jít na policii, jen co mi pošta ověří, že jí balíček dali. Odpoledne mi pošta volala, že balíček převzala opravdu sousedka, ale jiná. Zazvonila jsem tedy na postarší paní a zeptala se, zda mi náhodou nepřevzala balíček. Říkala, že podlouhlý balíček přebírala, ale že podle jména nevěděla pro koho byl a když ho ukazovala soudce druhé, tvrdila, že je její. To mě namíchlo a šla jsem tedy na ní zvonit. Najednou mi začala tvrdit, že kvůli tomu celou noc nespala a že balíček si od první sousedky opravdu vzala, ale že spěchala a tak to doma položila na chodbě a poté měla na návštěvě svou sestru a ta si balíček odnesla. A že by za mnou za chvilku akorát šla, že se chystá k sestře pro tu panenku a že se za hodinu zastaví. Asi po 2h zazvonila s kytkou a omlouvala se a povídala další pohádky, ale já mám jasno. Prostě balíček stopila a ani ve snu ji nenapadlo, že by se na to mohlo přijít. Pochybuji, že by si její sestra vzala balíček na úplně jiné jméno. No takže takové milé sousedy máme v domě. Původně jsem jí chtěla dát najevo, že její pohádce nevěřím, ale já měkota, když jsem viděla jak byla nervózní a v koncích a jak jí bylo trapně, řekla jsem jen že se to může stát a dál se v tom nepitvala. Takže tak se ke mně dostala má Malibu barbie :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ľubo ľubo | 6. října 2013 v 11:29 | Reagovat

Je to naozaj výnimočný kúsok.:) Tak ten príbeh to je šialené, máš teda hroznú susedu, ale som rád, že to dobre dopadlo.:)

2 Terra Terra | 6. října 2013 v 11:51 | Reagovat

Panenka je moc krásná, hotový poklad :-) A mně by se líbilo jméno Stacey :-) Tak nějak mi k ní sedí. Má moc milou tvářičku! Ale řeknu Ti, Nikol, se sousedkou je to teda síla, já bych asi takové "pochopení" neměla, vždyť ona Ti ji normálně šlohla!!! A ještě drze hodila na Aukro. To je fakt neuvěřitelný!!! Ještěže to mělo tak šťastný konec a panenka je tam, kde má být! :-)

3 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | 6. října 2013 v 20:31 | Reagovat

Krásná panenka do sbírky, gratuluju. Pro Malibu Barbie mám velikou slabost, tuhle panenku miluju. Hledala jsem na internetu šatky které má a nic nenašla. Ale viděla jsem ji v  jiných plavkách než těch modrých i plážovém úboru, takže asi jsou org, když byla ještě v krabičce.Jinak tvoje sousedka je velice pohotová, že ji hned  šoupne n Aukro. Hlavně, že se k tobě dostala.

4 Blanule Blanule | Web | 7. října 2013 v 20:00 | Reagovat

Moc Ti k této panence gratuluji:-)
Je super. Krásná retro panenka.
Myslím, že by se jí také hodila jméno Stacey, ale taky by se mi líbilo třeba Mandy:-)
Tak to byl skutečně příběh jak z detektivky, také mi často zůstává rozum stát na drzostí některých lidí, vždy si říkám takové naše domácí pořekadlo:máme hory, máme doly, máme lidi a máme voly!
Ale píšeš, že byt prodává, tak možná nafasujete příjemnější sousedy.

5 Blanule Blanule | Web | 7. října 2013 v 20:28 | Reagovat

Moc Ti k této panence gratuluji:-)
Je super. Krásná retro panenka.
Myslím, že by se jí také hodila jméno Stacey, ale taky by se mi líbilo třeba Mandy:-)
Tak to byl skutečně příběh jak z detektivky, také mi často zůstává rozum stát na drzostí některých lidí, vždy si říkám takové naše domácí pořekadlo:máme hory, máme doly, máme lidi a máme voly!
Ale píšeš, že byt prodává, tak možná přijdou milejší sousedé.

6 madamerouge madamerouge | Web | 22. října 2013 v 0:02 | Reagovat

Niky, gratuluji k takové krásce do sbírky. Hned na první pohled mě napadlo jméno Stacey a čtu Blančin koment a vidím stejné jméno :), no nevím asi telepatie :).
Sousedka je normální zlodějka a ty jsi nesmírně tolerantní člověk. Sice nemá smysl se s takovým člověkem "špinit", ale já bych to nedala. Jsi hrdina :))

7 Silkmilk Silkmilk | Web | 23. října 2013 v 23:05 | Reagovat

Je to pěkný kousek, ale také jí znám spíš v plavkách než v těchto šatech. Taky se mi zpočátku zdála ošklivá, ale zvykla jsem si na její podobu, takže mi teď nevadí. Tvůj detektivní příběh je neuvěřitelný, jak můžou být sousedi drzí. Té její pohádce bych taky nevěřila a kdyby se nepřiznala, šla bych taky na policii. Ještě že se zalekla a balíček ti vrátila a nakonec se k tobě v pořádku dostala. Já zrovna minulý týden upozorňovala našeho pošťáka, aby mi nenechával zásilky z ciziny koukat ze schránky, že bych nebyla zrovna nadšená, kdyby se ztratil, protože mě stál dost peněz, ale naštěstí nemám takové sousedy jako ty ;-)

8 Nikol Nikol | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 22:23 | Reagovat

[1]: Děkuji :-) A sousedka je vážně hrozná. V pondělí ji tu hledala i policie, tak to asi opravdu žádná čistá duše nebude....

[2]: Jsem ráda že se ti líbí :-) A moc děkuji za tip se jménem. Stacey mě nenapadlo a moc se mi k ní líbí :-) Také jsem ráda, že ke mě panenka nakonec docestovala. Hlavně to byla vážně náhoda, že jsem se na to aukro podívala. Původně jsem tam vůbec neměla v plánu jít, ale něco jako by mě na něj táhlo :-D Kouknout se o 40min později, už by bylo po aukci a nic bych nezjistila. No...dopadlo to dobře :-)

[3]: Jsem ráda že Stacey mám,ale mezi můj top oblíbenkyň nepatří. Také jsem hledala její obleček a nenašla, tak nevím. Je to originální obleček od Mattela, ale třeba nepatřil k Malibu. Ale je to vesměs jedno. Šaty nebo plavky...důležitá je v tomto případě panenka :-)

[4]: tvé pořekadlo se mi moc líbí :-) Takové jsem ještě neslyšela :-D Sousedka je děsná, ale snad se jí zbavíme. Těší mě, že se i tobě panenka líbí. Jsem ráda, že ji mám ve sbírce.Jinak děkuji za tip na jméno, už jak psala Terra, nadchlo mě jméno Stacey a vidím že jste se holky shodly,takže vyhrává toto jméno :-)

[6]: Děkuji :-) Stacey se mi k panence také hodí. Někdy jsem tolerantí až moc :-/ Původně jsem chtěla být drsnější a dát jí najevo, že té její pohádce nevěřím, ale by mi jí líto, tak jsem to nechala být a myslím si své. A jelikož ji tu v pondělí hledali páni od policie s vytištěným portrétem, asi to opravdu úplně mílius nebude...

[7]: Už jsem si na ní také zvykla a jsem za ní ráda. A po tom všem si jí nějakou chvíli ve sbírce asi nechám :-D Také jsem byla rozhodnutá jít následující den na policii, ale vyřešilo se to naštěstí pro ni jinak. A vlastně i pro mě :-) Mám panenku a to je hlavní. Na poště jsem vyplnila papír, že mou poštu mohou dávat výhradně jen mě, tak snad se již něco takového nebude opakovat.

9 anawib anawib | E-mail | Web | 16. června 2014 v 21:33 | Reagovat

to je teda síla, hlavně že to dobře dopadlo, způsob, jakým se u nás panenky ocitly jsou často také to pouto, co k nim máme :-)

10 Nikky Nikky | E-mail | Web | 4. září 2014 v 18:12 | Reagovat

Ty kokos! Začínam byť rada, že nám balíčky väčšie ako obálka nechávajú automaticky na pošte.
Priznám sa, že ja si k tejto bábike stále neviem nájsť cestu, asi ja na mňa už proste pristará alebo neviem. Je pekná, to áno, ale u mňa by asi nemohla bývať.

11 Nikol Nikol | E-mail | Web | 6. března 2015 v 22:23 | Reagovat

[9]: Máš pravdu :-) Sice panenka mi k srdci nijak extra nepřirostla a párkrát jsem ji nabídla k prodeji, ale asi má u mě prostě zůstat :-D

12 Nikol Nikol | E-mail | Web | 6. března 2015 v 22:25 | Reagovat

[10]: Nikky, mám to stejně :-D Od první chvíle kdy jsem otevřela krabičku, jsem konstatovala že je ošklivá :-D Mě upřímně se moc nelíbí, ale nějak si říkám že je to kousek historie a návštěvníkům mé soukromé sbírky mohu ukázat-takhle ošklivé barbie bývali a takhle krásné jsou dne :-D

13 MelzinPlalO MelzinPlalO | E-mail | 22. ledna 2017 v 18:05 | Reagovat

prostate and cialis
http://pharmshop-online.com - generic cialis  continuous use of cialis
<a href="http://pharmshop-online.com">generic cialis</a> - cialis and alcohol interaction topics
cialis generic online

14 Allezled Allezled | E-mail | 25. října 2017 v 17:59 | Reagovat

viagra, viagra, genuine
http://viagrawithoutdoctorus.net - viagra without prescription
  viagra levitra ou viagra
<a href="http://viagrawithoutdoctorus.net">viagra without a doctor prescription
</a> - viagr
free cheap viagra pills

15 Liozelbox Liozelbox | E-mail | 23. listopadu 2017 v 15:32 | Reagovat

viagra to buy new zealand
http://viagrawithoutdoctorpresc.com - viagra no prescription
  viagra on line order
<a href="http://viagrawithoutdoctorpresc.com">viagra without doctor prescription
</a> - viagra to buy
lilly viagra saudi

16 Timothysmoto Timothysmoto | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 9:38 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/9oAGAdtT

real ways to make extra money online, how to get money from online marketing, quick ways to make money nz, how to make quick money now, how to track moneygram transfers, make money online filling out surveys, paypal money generator no survey no password, make money selling dirty pictures online
, maybank credit card balance transfer malaysia, how much money do you make playing poker online, how make money online in kenya, paypal sending money fee, balance transfer hdfc credit card, how do i make quick cash online, earn money online website list, standard chartered credit card balance transfer rate, online casino free bonus without deposit, how to make money casino online, watch casino royale 2006 online free hd
, udemy make money online guaranteed, how to make money easily in india, credit card balance transfers with no fees, paypal transfer gift card balance, how do i make money on pokerstars, casino free online slot games, how to make genuine money online in nigeria, make money selling crafts online

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama